Dveře

PLASTOVÉ VCHODOVÉ DVEŘE

Vchodové dveře nabízíme v libovolném provedení a stylu. Nabízíme libovolnou barvu a tvar. Možnost dveří v jednokřídlém i dvoukřídlém provedení s otevíráním dovnitř nebo ven.

Vchodové dveře plastové dodáváme ze 4 komorových profilů systému S 8000 IQ a S 9000. Profil vchodových dveří je vyztužen mohutnou uzavřenou ocelovou výztuhou s protikorozní úpravou, statika a pevnost dveřního křídla je navíc vyztužena pomocí svařitelných spojovačů rohů. Spodní rám plastových dveří je tvořen plochým AL prahem s výškou 20 mm, který vyhovuje umístění jak v novostavbě tak i ve stávajícím objektu.

JÁDRO PLASTOVÝCH DVEŘÍ

  • Jádro výplně plastových dveří je vyrobeno z 20 mm vrstvy extrudovaného polystyrenu (XPS). Tento materiál je lehký, nepodléhá vlivům stárnutí a zajišťuje vysokou izolační schopnost.
  • Jedná se o zesílení jádra o 5 mm až 20 mm vrstvu. Zesílené provedení zajišťuje lepší izolační schopnosti.
  • Vyztužení provedení jádra nahrazuje izolační vrstvu (XPS) deskou z tvrzené polyuretanové směsi (TPR) o síle 10 mm.
  • Jádro v bezpečnostním provedení plastových dveří je zpevněno masivním ocelovým plechem.

 

KOVÁNÍ - VCHODOVÉ DVEŘE

Kování vchodových dveří zajišťuje 5-ti bodové bezpečné uzamčení dveří pomocí bezpečnostních IS čepů. Dveřní zámek vchodových dveří lze v provedení klika/klika uzavřít pohybem kliky směrem nahoru a uzamknout pomocí klíče. Vchodové dveře v provedení klika/madlo se zámek uzavírá a zároveň zamyká klíčem. Dodávaný dveřní štítek HOPPE splňuje bezpečnostní třídu 3. Výplň vchodových dveří lze individuálně zkonstruovat z profilů systému s využitím různých typů skel a doplňků a nebo jednoduše vybrat z katalogu hotových akrylátových výplní VP TREND.

UA-77807258-1