Hliníková

MODERNÍ DESIGN PRO VÁŠ DŮM

Okna z hliníkových profilů jsou díku dlouhodobě osvědčené praxi velice oblíbené při náročnějších architektonických řešeních. Velký důraz je kladen na nejvyšší nároky jako tepelnou izolaci a konstrukci.

Systém nabízí nejvyšší kvalitu při maximální energetické a nákladové efektivnosti. Díky svým četným konstrukčním výhodám přesvědčí v každé oblasti použití. V případě varianty řešení objektu s významnou úsporou zdrojů jsou příčky zcela vyrobeny z obnovitelných surovin. Izolační pěna bez obsahu freonů v modulárních izolačních zónách šetří ozonovou vrstvu.

Barevném provedení hliníkových oken

K individuálnímu  přístupu a zvýraznění stylu Vašeho bydlení nabízíme mnoho variant barev a dekorů hliníkových profilů pro Vaše

Pro hliníková okna s práškovou úpravou lakováním poskytujeme širokou škálu barev, dle vzorníku RAL. Na tyto barevná provedení hliníkových oken poskytujeme našim klientům záruku 10 let.

Originální barevné řešení  pro hliníková okna najdete například v povrchových úpravách ELOX, které provádíme v odstínech přírodní, zlatý, bronzový, stříbrný, šedý

Pokud však hledáte u hliníkových oken a dveří pouze kvalitu a přesné provedení a preferujete spíše klasické přírodní dekory hliníkových oken, doporučujeme Vám využít barevné provedení hliníkových profilů  v stříkaných dřevo dekorech.

UA-77807258-1